O firmie

Historia Wro-Met

Korzenie naszej działalności sięgają roku 1980. Reagując na zapotrzebowanie rynku, firma ciągle rozszerza gamę oferowanych produktów. Naszymi partnerami są firmy zajmujące się dystrybucją uznanych marek w kraju i za granicą.
Zaufanie licznej grupy klientów przyczyniło się do rozwoju naszej firmy oraz sprawiło, że staliśmy się profesjonalnym, stabilnym pod względem organizacyjnym i finansowym przedsiębiorstwem. Stale poszerzające się ich grono potwierdza naszą rzetelność jako partnera handlowego.

W roku 1995 rozpoczęliśmy produkcji dysków. Był to nasz główny profil działalności. Od 2000 roku wprowadziliśmy do sprzedaży pace budowlane, natomiast w 2005 rozszerzyliśmy zakres oferowanych wyrobów o okucia budowlane. Nasza firma oferuje swoim klientom nie tylko bogaty asortyment wyrobów, ale także dogodne warunki negocjacji cen, terminów płatności i dostawy towarów.

Wykonujemy również usługi narzędziowe. Naszą mocną stroną jest precyzja wykonania prac oraz ich ukierunkowanie na potrzeby Klienta. Wykonujemy profesjonalne usługi elektrodrążenia oraz projektowanie w programie MegaCAD.

Zapraszamy Państwa do współpracy. Nasza bogata oferta produktów oraz elastyczność, pozwalają nam dostosować się do indywidualnych potrzeb klientów.

Jesteśmy przekonani, że dołączając do grona naszych klientów, będziecie Państwo zadowoleni ze współpracy.

Zasady współpracy

Aby rozpocząć współpracę z naszą firmą wymagamy przedłożenia przy pierwszym zamówieniu następujących dokumentów:

  • Wpis do Ewidencji Działalności Gospodarczej / wyciąg z rejestru handlowego
  • Numer Identyfikacji Podatkowej NIP
  • Numer Identyfikacji REGON
  • Oświadczenie (Upoważnienie bez podpisu odbiorcy).

Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy życząc owocnej współpracy.

Firma WRO-MET zaopatruje hurtownie oraz przedsiębiorstwa handlowe na terenie całego kraju. Dzięki własnemu transportowi oraz wspópracy z firmami spedycyjnymi możemy zagwarantować naszym klientom szybką i sprawną realizację zamówień.

Reklamacje dostawy

Wszelkie zgłoszenia dotyczące niezgodności w dostawie należy zgłaszać maksymalnie do 3 dni roboczych od momentu odebrania towaru. Po tym czasie reklamacje z tego tytułu nie będą uwzględniane. Zwrot towaru w ramach reklamacji należy wcześniej zgłosić telefonicznie lub na e-mail do biura obsługi, nie przyjmujemy paczek wysłanych na nasz koszt spedycją (pobranie). W przypadku widocznych uszkodzeń paczki należy wypełnić z kurierem protokół szkody. Bardzo dobrze również zrobić zdjęcie uszkodzonej przesyłki.

Główny dystrybutor

Głównym dystrybutorem produktów firmy WRO-MET jest przedsiębiorstwo POL-FLEX, zajmujące się kompleksową obsługą hurtowni, sklepów, składów budowlanych. Kliknij na powyższe logo, aby zapoznać się z pełną ofertą handlową. Znajdziesz na niej również katalog wyrobów w wersji on-line. Serdecznie zapraszamy.